Koļas karš

Koļa nāk no Luhanskas. Kad sākās karš Ukrainā, viņš bija spiests pamest savu dzimto pilsētu. Tagad viņš ir karavīrs brīvprātīgo balatjonā Aidar un sapņo par iespēju atgriezties Luhanskā. Šī filma nav tikai par Ukrainas konfliktu, bet arī par to, kā karš ietekmē cilvēku. Koļa ne tikai cīnās par savu valsti, par savu pilsētu, bet viņš cīnās arī pats ar sevi. Šajā konfliktā viņš ir zaudējis visu un viņam dzīve ir jāsāk no nulles.

PEŠMERGA

Woodpecker Pictures speciāli veidotā reportāža raidījumam "Aculiecinieks" no Īrākas ziemeļiem. Sižets atspoguļo kurdu armijas Pešmerga cīņu pret Daesh jeb Islāma valsti.

CĪŅA PAR KOBANI

Woodpecker Pictures speciāli veidotā reportāža raidījumam "Aculiecinieks" no Turcijas robežas ar Sīriju. Sižets atspoguļo Turcijas kurdu cīņu pret Daesh jeb Islāma valsti.
 

PROTESTI KVEBEKĀ

Woodpecker Pictures speciāli veidotā reportāža raidījumam "Aculiecinieks" no Kanādas. Sižets atspoguļo kanādas jauniešu protestus pret Kanādas valdības taupības režīmiem Kvebekā. 

ISLĀMA DŽIHĀDA KAUJINIEKI

Woodpecker Pictures speciāli veidotā reportāža raidījumam "Aculiecinieks" no Gazas joslas. Sižets koncetrējas uz islāma džihada kaujiniekiem, mēģinot izsprast kas īsti viņi ir - teroristi vai brīvības cīnītāji? 

ATKRITUMU PILSĒTA

Woodpecker Pictures speciāli veidotā reportāža raidījumam "Aculiecinieks" no Ēģiptes galvaspilsētas Kairas. Sižets atspoguļo atkritumu cilvēku dzīvi Mokattam pilsētā.

KONVERTĪTS

Woodpecker Pictures speciāli veidotā reportāža raidījumam "Aculiecinieks" no Lielbritānijas. Sižets atspoguļo Renāra jeb Umāra abu Safijas vēlmi pieņemt islāma ticību.

Built with Berta.me

Woodpecker Pictures 2020 ©