Paldies, vasara! Sveika, skola!

Woodpecker Pictures komanda sadarbībā  ar aģentūru "Not Perfect Riga"  veidoja Akropole reklāmas  klipu rudens kampaņai "Paldies, vasara! Sveika, skola!". Klips  tika veidots trīs valodās un tika pārraidīts divās Baltijas valstīs - Latvijā un Lietuvā.

Pirmais videozvans 5G tīklā

Woodpecker Pictures komanda sadarbībā  ar aģentūru "Not Perfect Riga"  veidoja Tele2 reklāmas klipu kampaņai par 5G tīkla ienākšanu Latvijā. 

Jēgpilns Internets

Woodpecker Pictures komandas  sadarbībā  ar aģentūru "Not Perfect Riga" un "MF Production" veidoja Tele2 reklāmas kampaņas "Jēgpilns internets" divus klipus - "Viedtālruņi jēgpilnai vasarai" un "Gudrā kaklasiksna". 

Kas tu esi?

Viens no Woodpecker Pictures jaunākajiem veikumiem sadarbībā ar talantīgo aģentūru "Bechtle&Milzarajs" - TVPlay Home brenda maiņas kampaņa "Kas tu esi?". Gaumīgais un universālais reklāmas rullītis tika veidots ar diviem varoņiem četrās valodās un tika izrādīts visās trīs Baltijas valstīs. Tevī dzīvo vairākas personības un tas ir forši, galvenais, lai saturs, ko izvēlies, atbilst visām tavām personībām!

Maģiskais kilometrs

Woodpecker Pictures un aģentūras “VUCA” sadarbības projekts – NESTES brenda īsfilma “Maģiskais Kilometrs”. Mūsu mērķis bija izstrādāt smalku un komisku īsfilmu, kas ieturēta skandināvu stilā. Galvenais varonis, Olafs, ir nosvērts un precīzs, viņš drīzāk paklusēs nekā pateiks kaut ko lieku, tomēr nevienmēr dzīvē viss notiek pēc viņa plāna un šoreiz viņam būs jāļaujas dīvaino notikumu plūsmai.

 

The Bad Tones - Hot Headed Woman

Sadarbībā ar The Bad Tones (ex The Pink Elephant) Woodpecker Pictures komanda strādāja pie grupas pirmā videoklipa. Mūsu mērķis bija radīt klipu, kura video stāstu ar dziesmu "Hot Headed Woman" vienotu kopīga noskaņa. Mēs vēlējāmies, lai abi elementi, video un dziesma, viens otru pastiprinātu un papildinātu, bet tajā pašā laikā spētu pastāvēt arī neatkarīgi, jo tieši tā ir mūzikas burvība – spēja jebkuru mirkli un situāciju emocionāli paspilgtināt. 

Poļu valodas studijas

Sadarbībā ar Polijas vēstniecību Latvijā, Woodpecker Pictures veidoja reklāmas kampaņu "Polija kā iespēju zeme". Kampaņas mērķis bija popularizēt Polijas valsti un valodu. Šis konkrētais videoklips aicina jauniešus izvēlēties poļu valodas studijas, parādot kādas perspektīvas var nodrošināt šīs valodas zināšanas.

Polija kā iespēju zeme - māksla.

Sadarbībā ar Polijas vēstniecību Latvijā, Woodpecker Pictures veidoja reklāmas kampaņu "Polija kā iespēju zeme". Kampaņas mērķis bija popularizēt Polijas valsti un valodu. Šis konkrētais videoklips ir vērsts uz mākslas nišu, lai atklātu kādas iespējas paver Polijas valsts Latvijas māksliniekiem. Sižeta varonis ir pianists Georgijs Osokins.

Polija kā iespēju zeme - sports.

Sadarbībā ar Polijas vēstniecību Latvijā, Woodpecker Pictures veidoja reklāmas kampaņu "Polija kā iespēju zeme". Kampaņas mērķis bija popularizēt Polijas valsti un valodu. Šis konkrētais videoklips ir vērsts uz sporta nišu, lai atklātu kādas iespējas paver Polijas valsts Latvijas sportistiem. Sižeta varonis ir bijušais Latvijas bobsleja izlases pilots Jānis Miņins.

Polija kā iespēju zeme - kultūra.

Sadarbībā ar Polijas vēstniecību Latvijā, Woodpecker Pictures veidoja reklāmas kampaņu "Polija kā iespēju zeme". Kampaņas mērķis bija popularizēt Polijas valsti un valodu. Šis konkrētais videoklips ir vērsts uz kultūras nišu, lai atklātu kādas iespējas paver Polijas valsts Latvijas radošajiem iedzīvotājiem. Sižeta varone ir tulkotāja un dzejniece Ingmāra Balode.

Polija kā iespēju zeme - ekonomika.

Sadarbībā ar Polijas vēstniecību Latvijā, Woodpecker Pictures veidoja reklāmas kampaņu "Polija kā iespēju zeme". Kampaņas mērķis bija popularizēt Polijas valsti un valodu. Šis konkrētais videoklips ir vērsts uz biznesa nišu, lai atklātu kādas iespējas paver Polijas valsts Latvijas uzņēmējiem un speciālistiem. Sižeta varonis ir Ronalds Katkēvičs, kurš vada SIA "Solaris Bus and Coach Latvia" nodaļu.

DABAS DOTS

Woodpecker Pictures komandas darbs pie uzņēmuma "Dabas Dots" noskaņu video. Viņi Latvijas tirgū ienāk ar jaunu produktu "Dabas Dots Dzeramais", kas būs bezalkoholisks, veselīgs, dabīgs dzēriens. Esam to jau izmēģinājuši un tas ir gards!

Ekonomiskā migrācija. LAPAS projekts

Sociālā reklāma par to, kā robi Latvijas un starptautiskā finanšu sistēmā veicina attīstības valstu izzagšanu un ekonomisko emgrāciju no tām. Stāsta centrā uzņēmējs un ģimenes cilvēks Antons, kas nestabilās politiskās un ekonomiskās situācijas dēļ bijis spiests pamest dzimteni Ukrainā.

Mazie un vidējie uzņēmumi. LAPAS projekts

Unikālās un sabiedrībā iecienītās grauzdētavas “Rocket bean” dibinātājs Mārtiņš dalās savus uzskatos par labu kafiju un atbildīgu saimniekošanu. Mārtiņam pretstatā – lielākā kafejnīcu ķēde pasaulē “Starbucks”, kas iesaistīta vairākos nodokļu izvairīšanās skandālos.

Negodīga konkurence. LAPAS projekts

Sociālā reklāma par to, kā starptautiskas kompānijas izmanto ārzonu firmu un nodokļu paradīžu pakalpojums, lai dominētu pārtikas tirgū. Biloģiskās lauksaimniecības “Liepas” vadītājs Agris stāsta, kā pastāvošā situācija ietekmējusi viņa saimniecību.

Built with Berta.me

Woodpecker Pictures 2020 ©